Hakkımızda

Hakkımızda

1998 yılında, okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir anaokulu hizmeti verebilmek için yola çıktık. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projelerimiz kısa süre içinde ülkemizin değişik il ve ilçelerinde 9 okula ulaştı. Bugün Montessori Anaokulları okul öncesi eğitim kurumları, çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilinciyle ülkemizde okul öncesi eğitim alanında alışkanlıkları ve standartları değiştirerek geleceğe doğru geleceğe sözümüz var… sloganıyla yoluna devam ediyor.

Montessori Anaokulları ile öğrencilerin eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, farklı düşünen ,fark edilen ,özgüveni ile insiyatif alabilen butik bir okul konsepti ortaya koyulmaktadır.

Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları nitelikli eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve gelecekte, kısacası yaşadıkları dünyada lider ,yıldız parmakla gösterilen milli ve maneviyatı güçlü olacak verimli birey olmaktadırlar.

Montessori Anaokulları tarafından kurulan Montessori Anaokulları Çocuk akademisi, öğrencilerinden ve velilerinden aldığı güçle hizmet yelpazesini hızla büyütüyor. Eğitim dünyasının içinden aynı zamanda bir anne olan Montessori Anaokulları, insan gelişimine ve eğitimine, çocuk yetiştirme yöntemlerine, çocuklara adanmış mesleki tecrübesi en güçlü kurum olarak geleceğe yön vermektedir.

Geleneksel okul öncesi eğitim kavramlarının dışında, butik, farklı, sıcak okul modeli ortaya koyan Montessori Anaokulları, kuzucuklarını farklı bir gelecek için yetiştirmeye, yürüdükleri bu güzel yolda rehber olmaya devam ediyor.