TAMAMI ÜNİVERSİTE MEZUNU ÖĞRETMENLER EŞLİĞİNDE EĞİTİM.
ATAKENT PAMUK ŞEKERİ ANAOKULU'NDA EĞLENEREK ÖĞRENİYORUZ
ATAKENT PAMUK ŞEKERİ ANAOKULU - YAVRULARINIZ BİZE EMANET
EĞİTİM = PAMUK ŞEKERİ ANAOKULU - KREŞ - ÜMRANİYE
OKUL ÖNCESİ EĞİTİM - ATAKENT PAMUK ŞEKERİ ANAOKULU - KREŞ

HAKKIMIZDA

PANDEMİ SÜRECİNDE TEDBİRLERİMİZİ ALDIK...

Günümüzün büyük çoğunluğunu bahçemizde geçiriyoruz, hem etkinlik yapıyoruz hem de yormayan eğlenceli oyunlar  oynuyoruz. Günde 4 kez ateşler ölçülüyor. Sık sık dezenfektanlar ile temizlik yapılıyor.  Okulumuzda Milli Eğitim Bakanlığının hijyen ve kovid 19 prosedürlerine tamamen uyulduğu için öğrencilerimiz güvenli bir şekilde eğitim imkanı buluyor.   Umarız bu süreç bir an önce tamamlanır ve sağlıklı günlere yeniden dönülür. 

HAKKIMIZDA...

Okul tercihi gerçekten önemli ve zor bir karar, özellikle her gün yeni okulların açıldığı düşünüldüğünde. Pandemi sürecinde eğitime genel anlamda ara verildi. Ve 01 TEMMUZ itibariyle yeniden başlıyoruz.   Sosyal mesafe, hijyen kuralları ve Milli Eğitim Bakanlığı prosedürlerine uygun olarak okulumuzu yeniden düzenledik.  Tedbirlerimizi aldık. 

Okulumuz, kendi sahasında tecrübeli, güler yüzlü, uzman eğitimci kadrosu ve MEB programına uygun hazırlanmış öğretim programlarıyla çocuklarımızın gelecek yıllarına hazırlanmalarında sağlam bir altyapı oluşturacaktır.


Eğitim gerçekten tecrübe ve emek gerektiriyor. Biz Atakent Pamuk Şekeri Anaokulu Olarak, tam 15  yıldır  seve seve bu görevi yerine getiriyoruz. Öğretmenlerimizin tamamı üniversite mezunu ve tecrübeli öğretmenler. Buna rağmen makul fiyatlarla kaliteli eğitim sunmanın keyfini yaşıyor, velilerimizi yormuyoruz. Deneme yanılma ile değil gerçek tecrübe ile, sevgi ve doğru yaklaşımla çocuklarımızı sıkmadan hayata hazırlıyoruz.

Çocuklar,  yürek atışlarımız... Hayat, yüzlerinde beliren tarifsiz gülümsemeyle keyiflenir. Onlar geleceğin umut dolu adımları... Bu yüzden çocuklarımız koşulsuz sevgiyi, tutarlı ilgiyi, ruhlarının kanatlanıp özgürce serpilmesi için huzuru, güveni isterler bizden. Onların başarılı ve hayat dolu insanlar olması için; yüreğini, tecrübesini, bilgisini bir araya getirerek, 2005 yılında sevgi dolu sıcak bir okul olarak kuruldu PAMUK ŞEKERİ  ANAOKULU.

Bir aile sıcaklığı,  öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile yola çıkan ekibimizin en önemli amacı, “Kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yeteneklerini keşfeden, meraklı, aktif, mutlu ve neşeli çocuklar yetiştirmek” olacaktır. Emanet ettiklerinizin en değerli varlıklarınız olduğunu biliyor ve bu bilincin getirdiği sorumlulukla çocuklarımıza sınırsız olanaklar sunuyoruz.  Anaokulu, yuva, kreş  vb. arayışınız sonrasında madem sitemize misafir oldunuz, sizi Atakent Pamuk Şekeri Anaokuluna bekliyoruz, bir kahve ikramı, biraz tebessüm ve bol bol çocuklardan konuşmak için…

 

 

Anaokulu ümraniye, Atakent anaokulu, kaliteli anaokulu, ümraniye Atakentde kaliteli anaokulu, ümraniye kreş, armağanevler anaokulu, çakmak anaokulu, ümraniye kreş ve anaokulu, mutlu çocuklar anaokulu kreş, Ümraniye Atakent Anaokulu, atakent kreş, en iyi anaokulu ümraniyede, güzel anaokulu, ümraniye anaokulu ve kreş, üniversite mezunu anaokulu öğretmenleri, montessori anaokulu, montessori ümraniye, ümraniye'nin en kaliteli okulları